FanPage Ergo Hestia

facebook ergo hestiaSpołeczna Ergo Hestia?

Ergo Hestia wykorzystuje dobrodziejstwa i popularność mediów społecznościowych  i dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji na fanpage’u Ergo Hestii każdy chętny może przekazać swoje rady na temat dotyczącą poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Dzięki aplikacji użytkownicy mogą komentować i opiniować rady innych, a dla najaktywniejszych przygotowano atrakcyjne nagrody.

Ergo Hestia zaangażowała do projektu także znane osobistości, w tym Michała Kościuszko –polskiego kierowcę rajdowego oraz czołowych motoblogerów.

 Wszyscy, którzy chcą robić postępy każdego dnia, mogą cały czas włączyć się do akcji #postępyRobię. Każdy z nas ma inne doświadczenia, niejednokrotnie dotykające kwestii o których inni nie pomyśleli. Dzięki aplikacji możemy się nimi podzielić i wspólnie wpływać na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach – mówi Michał, autor bloga Automotiveblog.pl.

Aplikacja cieszy się dużą popularnością i dołączyło do niej już tysiące kierowców, a motoblogerzy uczestniczący w akcji zebrali na blogach kilkadziesiąt porad na sprawną jazdę. Cała akcja zostanie zwieńczona wydaniem Niecodziennego Poradnika Codziennej Jazdy – multimedialnego e-booka, który będzie zbiorem rad ułatwiających polskim kierowcom robienie postępów każdego dnia.

5.00 avg. rating (99% score) - 2 votes