ZGŁOSZENIE SZKODY

ERGO HESTIA ZGŁOSZENIE SZKODY

Opracowany i wdrożony w życie przez Hestię systemy likwidacji szkód zostały niedawno nagrodzone specjalnym godłem promocyjnym, które rozpowszechniane jest hasłem „Teraz Polska”. Grupa Hestia otrzymała wiele innych wyróżnień w tym między innymi bardzo cenną nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP. Hestia prowadzi także projekty w zakresie wspierania młodych ludzi, którzy są szczególnie uzdolnieni artystycznie oraz sportowo. Hestia działa również od niedawna na polu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.


Szkodę możesz zgłosić:

Zgłoś szkodę, korzystając z internetu. To najszybszy i wygodny sposób będziesz mógł m.in.:

  • śledzić przebieg likwidacji
  • dodawać dokumenty
  • otrzymywać powiadomienia e-mail

Formularz internetowy

Wypełnij  formularz, podając  informacje na temat szkody. Jeśli  potrzebne  będą dodatkowe szczegóły, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

List/Faks


Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA
ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

 

Zgłoszenie szkody Ergo Hestia telefon

Podczas  rozmowy telefonicznej konsultant zapyta Cię o niezbędne dane, poinformuje o dalszej procedurze oraz udzieli wszelkich odpowiedzi na twoje pytania.

Reklamacje

Jeżeli nie zgadzasz się ze stanowiskiem ERGO Hestii lub po otrzymaniu decyzji pojawiły się nowe okoliczności lub dokumenty, które są związane ze zgłoszoną szkodą, możesz się od niej odwołać. Najszybszym sposobem zgłoszenia reklamacji od decyzji jest przesłanie jej za pośrednictwem formularza na naszej stronie: www.ergohestia.pl/obsluga-online/ . Twoja reklamacja trafia w ten sposób bezpośrednio do zespołu ekspertów, którzy dokonują ponownej, szczegółowej analizy zebranej dokumentacji. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 30 dni, a w przypadkach szczególnie skomplikowanych w ciągu 60 dni od dnia otrzymania odwołania.

Oferujemy również bezgotówkowy samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji.

5.00 avg. rating (99% score) - 1228 votes