Ubezpieczenie OC Przewoźnika – Kalkulator składki ocp

UBEZPIECZENIE OC PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO – OCP

hestia szczecin oc przewoźnikaPrzedsiębiorstwom i firmom transportowym potrzebują najtańszego ubezpieczenia OC przewoźnika – pomożemy wybrać najlepszą pod w stosunku do ceny i jakości produkt z wszystkich propozycji dostępnych na rynku ubezpieczeniowym. Dlatego dla naszych klientów mamy Kalkulator OC Przewoźnika dzięki niemu w bardzo prosty sposób obliczyć składkę za ubezpieczenie bez wychodzenia z domu

W ramach ubezpieczenia ochroną objęta jest odpowiedzialność cywilna przewoźnika za całkowite lub częściowe uszkodzenie czyli stratę przesyłki w transporcie krajowym lub międzynarodowym. Poza tym ochroną mogą być otoczone:

 • niezbędne koszty osłony prawnej i koszty sądowe
 • koszty, które transportowiec poniósł by zminimalizować wymiary szkody albo udaremniać jej wystąpieniu
 • koszty poniesione w związku z koniecznością przeładunku towaru czy też jego przechowywania

Ergo Hestia – Twoje kompleksowe ubezpieczenia OC przewoźnika międzynarodowego i krajowego

W Ergo Hestia doskonale rozumiemy, że jako przewoźnik międzynarodowy lub krajowy potrzebujesz solidnego i niezawodnego ubezpieczenia OC. Dlatego oferujemy specjalnie dostosowane polisy, które zapewniają kompleksową ochronę dla Twojej działalności transportowej.

Indywidualne rozwiązania ubezpieczeniowe dla przewoźników

Jako wiodące Towarzystwo Ubezpieczeniowe w Polsce, Ergo Hestia ma wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Nasza agencja w Szczecinie specjalizuje się w obsłudze przewoźników międzynarodowych i krajowych, oferując im ubezpieczenia dostosowane do ich unikalnych potrzeb.

Nasze polisy OC dla przewoźników zapewniają szeroki zakres ochrony, obejmujący:

 • Odpowiedzialność cywilną w razie szkód wyrządzonych osobom trzecim
 • Odpowiedzialność cywilną za mienie przewożone
 • Odpowiedzialność cywilną za opóźnienie w dostawie
 • Odpowiedzialność cywilną za szkody wynikłe w związku z przerwaniem działalności przewozowej

Wybierz profesjonalizm Ergo Hestia

Ergo Hestia to nie tylko kompleksowe ubezpieczenia OC dla przewoźników. Oferujemy także wsparcie w dochodzeniu odszkodowań oraz szybką i skuteczną obsługę w razie wypadków czy szkód.

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że Twoja działalność transportowa jest odpowiednio chroniona. Nasz zespół agentów w Szczecinie pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe, dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją Ergo Hestia w Szczecinie i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i kompleksowe wsparcie w zakresie ubezpieczeń dla przewoźników międzynarodowych i krajowych.

Zobacz naszą ofertę ubezpieczeń dla przewoźników:

Odpowiedzialność przewoźnika może być również poszerzona o:

 • szkody powstałe w artykułach niebezpiecznych sklasyfikowanych w umowie ADR,
 • szkody w łatwo psujących się artykułach żywnościowych,
 • szkody powstałe w wyniku kradzieży i rozboju,
 • szkody powstałe w czasie transportu towarów zwiększonego ryzyka:
 • sprzęt AGD,
 • sprzęt RTV,
 • sprzęt komputerowy,
 • tytoń,
 • alkohol itp.

Kontakt – kalkulacja ubezpieczenia oc przewoźnika – kalkulator składki OCP Nakazy dotyczące usług świadczonych za pomocą przewoźników na terenie Polski wynikają wyraźnie z Prawa przewozowego. Akt prawny jest stosowane dla usług świadczonych na terenie kraju położenie załadunku i rozładunku znajduje się na terenie Polski. Przewozy międzynarodowe normowane są zapisami Konwencji CMR inaczej mówiąc umowy o międzynarodowym przewozie drogowym towarów. Konwencja ma zastosowanie w usługach tranzytu drogowego artykułów, obojętnie zamieszkania pod warunkiem że punkt nadania przesyłki i punkt dostawy znajdują się w różnych państwach oraz choć jeden z nich jest państwem jaki dołączył do konwencji.

Ergo Hestia OC przewoźnika międzynarodowego krajowego

Z punktu widzenia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika zwanego skrótowo OCP bądź oc przewoźnika pojedyncze zakłady ubezpieczeń dodatkowo stosują zredukowania zakresów swojej odpowiedzialności określając jakiego rodzaju niebezpieczeństwa są wykluczone z zakresu początkowego ubezpieczenia. Zwykle wyłączenia dotyczą wjazdu do określonych państw np Rosja Białoruś i kradzieży w wyniku rozboju i napadu tranzytu artykułów niebezpiecznych lub podwyższonego ryzyka, bądź postoju pojazdu poza parkingami strzeżonymi. Jako multiagencja ubezpieczeniowa naszym klientom oferujemy przede głównie w  zakresie podstawowym ubezpieczenia OCP wkłady własne są zniesione. Standardowo umowy obejmują także większą część podstawowych niebezpieczeństw – kradzież ładunku, jego stratę lub uszkodzenie. W przypadku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej spedytora OCP lub OCS krajowego w większości wypadków najczęstszym poszerzeniem wiążącym się z specjalną opłatą jest opcja przewozu pojazdów towarów niebezpiecznych ADR zwierząt bądź leków.

Kompleksowe ubezpieczenia OC dla przewoźników – Zapewnij pełną ochronę dla Twojej działalności transportowej

Jesteśmy świadomi, że prowadzenie działalności przewozowej wiąże się z wieloma ryzykami. Dlatego oferujemy kompleksowe ubezpieczenia OC, które zapewniają niezawodną ochronę dla przewoźników. Nasze polisy są specjalnie dostosowane do unikalnych potrzeb i wymagań Twojego biznesu.

Ochrona na miarę Twoich potrzeb

Nasze kompleksowe ubezpieczenia OC dla przewoźników obejmują szeroki zakres ochrony, w tym:

 • Odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone osobom trzecim
 • Odpowiedzialność cywilną za mienie przewożone
 • Odpowiedzialność cywilną za opóźnienie w dostawie
 • Odpowiedzialność cywilną za szkody związane z przerwaniem działalności przewozowej

Dzięki naszym polisom OC możesz być spokojny, wiedząc że Twoja działalność jest solidnie zabezpieczona. Niezależnie od rodzaju transportu, rozmiaru floty czy specjalizacji Twojej firmy, oferujemy rozwiązania, które idealnie dopasowują się do Twojego biznesu.

Doświadczenie i zaufanie

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Jako renomowane towarzystwo ubezpieczeniowe zdobyliśmy zaufanie wielu przewoźników, którzy doceniają nasze indywidualne podejście i kompleksową ochronę. Nasza wiedza i obszerne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej pozwalają nam dostarczać rozwiązania najwyższej jakości.

Współpraca z nami oznacza:

 • Profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń dla przewoźników
 • Indywidualne podejście, uwzględniające specyfikę Twojej działalności
 • Skuteczną pomoc przy dochodzeniu odszkodowań
 • Szybką i efektywną obsługę w przypadku wypadków czy szkód

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto zaufać naszym kompleksowym ubezpieczeniom OC dla przewoźników. Zadbaj o pełną ochronę swojej działalności transportowej!

Zobacz naszą ofertę kompleksowych ubezpieczeń dla przewoźników krajowych i międzynarodowych

5.00 avg. rating (99% score) - 1966 votes