Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

W myśl obowiązującego prawa możesz wydzierżawić pojazd zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku do czasu naprawy Twojego samochodu bądź do dnia wypłaty zadośćuczynienia w razie szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia rocznik uszkodzonego pojazdu oraz w jakiej firmie jest ubezpieczony sprawca Kraksy.

Pojazd zastępczy należy Ci się zarówno jeśli używasz auto do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe bądź do celów osobistych możesz pożyczyć samochód zastępczy bezpłatnie w Naszej wypożyczalni. Pod warunkiem że posiadasz prywatne auto jakim każdego dnia dojeżdżasz do pracy, uczelni czy na zakupy względnie do lekarza również przysługuje Ci auto zastępcze.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe niezwykle często specjalnie wprowadzają poszkodowanych w błąd i sygnalizują że pojazd zastępczy się nie należy! To łgarstwo! Nie daj się oszukać! Zatelefonuj do nas!

Towarzystwo ubezpieczeń sprawcy nie może nakazać lub wyznaczyć konkretnej wypożyczalni w takim razie zawsze masz prawo wydzierżawić pojazd w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na najem „auta zastępczego” od warsztatu, jaki reperuje Wasze auto i rozlicza szkodę. W większości przypadków warsztaty proponują auta w zatrważającym stanie nie nadające się do używania. W szeregu przypadków są to samochody dużo niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich bliskich masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote