Ergo Hestia przygotowała auta hybrydowe dla mobilnych rzeczoznawców

Od marca Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia wyposaży ponad 180 mobilnych rzeczoznawców w auta z napędem hybrydowym – Toyota Auris Hybrid. Będzie to najnowocześniejsza i najbardziej przyjazna dla środowiska flota samochodów używanych przez rzeczoznawców ubezpieczeniowych w Polsce.

Rzeczoznawcy zatrudnieni w Ergo Hestii dzięki tym autom, odwiedzą klientów w dowolnym miejscu. Dokonują. oceny technicznej uszkodzonego mienia i przy prostych szkodach mogą od ręki podjąć decyzję o wypłacie odszkodowania.

Mirosław Krzewiński, z-ca dyrektora Biura Likwidacji Szkód Ergo Hestii ds. Mobilnej Obsługi Szkód, podkreślił, że Ergo Hestia od lat wdraża innowacyjne rozwiązania. To rozwiązanie jest szczególnie ważne, ponieważ wpłynie na ochronę środowiska naturalnego. Wprowadzenie do floty nowoczesnych samochodów hybrydowych spowoduje spadek emisji samego dwutlenku węgla o ponad 250 ton każdego roku.

Pierwsi rzeczoznawcy już otrzymali nowe samochody. Wymiana pojazdów rzeczoznawców mobilnych jest kolejnym etapem realizacji strategii zrównoważonego rozwoju. Miejmy nadzieję że poziom likwidacji szkód będzie na dotychczasowym poziomie.

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote